رفتار افزار فارسی تلگرام میلیون برنامه

رفتار: افزار فارسی تلگرام میلیون برنامه استفاده اطلاعات استفاده اطلاعات موبوگرام تلگرام من

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا و انگلیس باید از نتیجه کودتای ۲۸ مرداد درس گرفته باشند ، اتحادیه اروپا محکم پشت برجام ایستاده است

آمریکا و بریتانیا باید از کودتای ۱۹۵۳ که به انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ انجامید، درس گرفته باشند. این واقعه باید یادآور نتیجه خطرناک دخالت در سیاست داخلی کشور عزیزمان ای

آمریکا و انگلیس باید از نتیجه کودتای ۲۸ مرداد درس گرفته باشند ، اتحادیه اروپا محکم پشت برجام ایستاده است

اتحادیه اروپا محکم پشت برجام ایستاده است/ آمریکا و انگلیس باید از نتیجه کودتای ۲۸ مرداد درس گرفته باشند

عبارات مهم : اروپا

آمریکا و بریتانیا باید از کودتای ۱۹۵۳ که به انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ انجامید، درس گرفته باشند. این واقعه باید یادآور نتیجه خطرناک دخالت در سیاست داخلی کشور عزیزمان ایران جهت منافع ملی آمریکا باشد. ایرانی ها به نحوه دردناکی از معنای وسیع تر عوض کردن رژیم در کشور عزیزمان ایران جهت کل منطقه آگاهند.

به گزارش ایلنا روزنامه «گاردین» در یادداشتی به قلم سردبیر این رسانه معروف بریتانیایی، رویکرد این رسانه را در قبال کشور عزیزمان ایران و تحریم ها شرح داده و نوشت: اتحادیه اروپا محکم ایستاده است.

بر اساس این گزارش سه سال پیش، «گاردین» از توافق هسته ای به عنوان پیروزی و دستاوردی جهت دیپلماسی استقبال کرد. در حالی که شکاکان نسبت به ارزش این توافق تردید داشتند، کشور عزیزمان ایران نشان داد که به مفاد این توافق پایبند هست. با این حال این توافق هرگز شانس این را پیدا نکرد که به بلوغ برسد و امروز در شرایط مواظبت های حفظ حیات هست. امروز ترامپ تحریم ها را علیه کشور عزیزمان ایران اعمال کرده و این تحریم ها را در ماه نوامبر داغ تر نیز خواهد کرد.

آمریکا و انگلیس باید از نتیجه کودتای ۲۸ مرداد درس گرفته باشند ، اتحادیه اروپا محکم پشت برجام ایستاده است

این رسانه در ادامه به مقاومت اتحادیه اروپا به خاص سه کشور اروپایی امضاکننده برجام هم اشاره کرد و نوشت: « ما از این مقاوت استقبال می کنیم. پرسش اینجاست که آیا این مقاومت می تواند توافق را نجات دهد یا نه. هیچ کس نمی گوید این یک توافق کامل است ولی عالی ترین توافقی است که می توانست به دست بیاید.»

«امروز اوضاع بدتر هست؛ کشور عزیزمان ایران یک نیروی نیرومند تر در منطقه است و حسن روحانی رییس جمهور میانه رو ایران، اعتبارش را در داخل به علت عدم توانایی در حفظ برجام از دست داده هست. افراد کمی بر این باورند که یک توافق بهتر در پیش روی ما باشد و دولت آمریکا نشانه مهم اش را که مهندسی عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران است در عمل و نظر انکار می کند.»

آمریکا و بریتانیا باید از کودتای ۱۹۵۳ که به انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ انجامید، درس گرفته باشند. این واقعه باید یادآور نتیجه خطرناک دخالت در سیاست داخلی کشور عزیزمان ای

این رسانه تاکید کرده تحریم ها به هیچ وجه به معنای حمایت از تقاضاهای مشروع مردم کشور عزیزمان ایران نیست. ارزش ریال از ماه آپریل سقوط کرده هست. قیمت کالاهای اساسی از جمله دارو زیاد کردن چشم گیری داشته هست. امسال شاهد تظاهرات هایی بودیم که از وقت انقلاب تاکنون دیده نشده بود. مردم از قیمت های اوج و کمبود آب عصبانی بودند.

این رسانه بریتانیایی نوشت: آمریکا و بریتانیا باید از کودتای ۱۹۵۳ که به انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ انجامید، درس گرفته باشند. این واقعه باید یادآور نتیجه خطرناک دخالت در سیاست داخلی کشور عزیزمان ایران جهت منافع ملی آمریکا باشد. ایرانی ها به نحوه دردناکی از معنای وسیع تر عوض کردن رژیم در کشور عزیزمان ایران جهت کل منطقه آگاهند.

«سیاست های دولت ترامپ، لفاظیها و تهدیدات شبانه احتمال اصلاحات را کم کرده و ملی گرایی و تندروی را تقویت می کند. از طرفی نقش سپاه را چه به طور رسمی و چه در پشت صحنه زیاد کردن می دهد.»

آمریکا و انگلیس باید از نتیجه کودتای ۲۸ مرداد درس گرفته باشند ، اتحادیه اروپا محکم پشت برجام ایستاده است

سردبیر این روزنامه بریتانیایی نوشت: تردیدهای زیادی راجع به اینکه آیا قانون مسدودسازی تحریم ها که جهت کم کردن تاثیر تحریم های ثانویه بر کمپانی های اروپایی که با کشور عزیزمان ایران کسب وکار دارند در نظر گرفته شده است موثر خواهد بود یا نه مطرح هست. طرح اتحادیه اروپا جهت استفاده از بانک سرمایه گذاری اروپا جهت حفظ جریان پول، همین الان هم زیر به وسیله خود بانک زیر پرسش رفته هست. آیا که گفته اند دلواپس از دست دادن بازارهای آمریکا هستند. یافتن راهی جهت اطمینان دادن به کسب و کارها و توانایی تجارت و سرمایه گذاری در کشور عزیزمان ایران به جد چالش برانگیز هست. تعهد سیاسی بدون وجود کارها استحکام بخش، بی تاثیر است.

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | توافق | سیاست | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | سیاست ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog